DARČEKOVÉ DEBNY S PÁČIDLOM

Ak máte v pláne ísť na oslavu a premýšľate nad tým, ako zabaliť darček, potom máme pre vás skvelý tip! Hovoríme o darčekovej debne s páčidlom

Darčekové debny kategórie

Určite si už niekedy riešil tú neľahkú úlohu, čo darovať na oslavu a ako to pekne zabaliť. Klasické darčeky bývajú kvety, sladkosti alebo fľaša niečoho dobrého. Ale ako zabaliť tú fľašu, aby to bolo originálne? Máme pre teba zopár nápadov!

Jednou z možností je krásna taška na fľašu alebo elegantný darčekový kôš, v ktorom môžeš okrem fľaše pridať aj rôzne pochutiny. Existuje však ešte jedna zaujímavá a nevšedná alternatíva – drevená debna s páčidlom!

Takáto debna je vyrobená z kvalitnej preglejky a ozdobená drevenými lištami. Po naplnení obsahom sa vrchnák pevne zaklincuje a skrýva tak všetko, čo je vo vnútri. K debne dostaneš aj kovové páčidlo, pomocou ktorého oslávenec otvorí debnu a dostane sa k darčekom.

Debna je skvelý darček pre mužov, ktorí nemajú problém so zručnosťou. Vhodná je pre všetky vekové skupiny od 18 rokov, ale ak neobsahuje alkohol, môžu sa tešiť aj mladší. Darček sa hodí pre manžela, otca, starého otca, brata, syna ale aj pre šéfa či kolegu.

Do debny môžeš vložiť akúkoľvek fľašu, ktorá sa hodí pre oslávenca – pivo, destiláty, rum, whisky, víno alebo likér. Aby sa fľaša nerozbila pri prevoze, vnútro debny je vystlané drevitou vlnou. Okrem ochrany fľaše je to aj estetický doplnok. Potom už len pridáme pochutiny, ktoré vyplnia debnu a zabezpečia fľašu.

Otváranie debny na oslave je skvelá zábava! Oslávenec sa môže rozhodnúť, či chce debnu otvoriť na mieste alebo si to nechá na neskôr. Otváranie na oslave je však oveľa zábavnejšie, keďže hostia môžu oslávenca povzbudzovať alebo mu dávať vtipné rady. A tak začne veľká zábava!

Nákupný košík